facebook_share
twitter_share
google_share
mailto
scrolltop
pavel
obrázky
NAPŘÍČ WEBY - VEČERY V JINDŘIŠSKÉ VĚŽI

 Milí přátelé,

v pondělí 21.1.2019 od 19 hodin  Vás zveme na další pravidelné autorské čtení povídek do podkroví pražské Jindřišské věže. Jako obvykle bude otevřeno čtením všem z vás, kteří rádi píšete povídky.

Jednotlivá vystoupení tentokrát hudebně proloží hrou na Hang Drum Jirka Šámal (https://bandzone.cz/jirkasamal) !

Ve druhé půlce večera proběhne poutavá cestovatelská beseda a promítání s Lenkou Hábltovou o jejím putování na vlastní pěst po Barmě!.

Věžné 60Kč.

více info: Petula, Martin ctenivevezi@gmail.com

Večery povídek z Totemu, Písmáka, Literry a dalších autorů spojené s cestováním probíhají v Jindřišské věži přes 11 let, fotografie z jednotlivých pořadů naleznete zde


/Přejato z http://totem.cz/ za účelem podpory amatérských autorů napříč litweby./

Komentáře
08.01.2019 22:48 Indigo
avatar Jindřišská věž má skvělou komorní atmosféru. Pro autorské čtení ideální místo. Není divu, že se tato tradice za podpory Totemu, drží již 11 let.
09.01.2019 17:23 Vorona
avatar já osobně mám s Totemem špatné zkušenosti...velice divní lidi a psychopati tam chodí, jak je to anonymní...zprávy, co tihle lidi píší do komentů, mne fakt odradily a zrušila jsem registraci, jenže nikdo z adminů na to nereagoval...tak jsem tam prostě přestala chodit...nelíbí se mi, jak tenhle web funguje...
09.01.2019 17:26 Vorona
avatar jinak Jindřišská věž je super, to jo, ale byla jsem tam jen jednou, s naší partou, ještě z Mezery :-) tos tam tenkrát četla, no :-)
09.01.2019 19:58 Indigo
avatar Abych pravdu řekla, já s prostředím na Totemu zatím nemám příliš zkušeností. Tedy nevím, jaká atmosféra tam vládne. Ale je to web, který funguje už od roku 1999, takže počet uživatelů je poměrně vysoký. Tedy je zde nejspíš poměrně vysoká šance potkat lidi různorodých povah a jednání. Záleží asi především na těch aktivních uživatelích. A zase je otázkou, zda aktivní na webu jsou ti samí, kteří jsou literárně aktivní při různých akcích.

jinak Jindřišská věž je super, to jo, ale byla jsem tam jen jednou, s naší partou, ještě z Mezery :-) tos tam tenkrát četla, no :-)


No, to je už pravěk. Velmi mě tehdy pobavil výstup a přednes - Vindal Drámo.

Tehdy jsem poprvé potkala básnířku Bohunku Hladečkovou a naposledy mluvila s Ivem (Ivo). Sportovec a básník, který už bohužel, není mezi námi.

http://poetikon.c...cle_id=373
10.01.2019 02:56 Vorona
avatar jj Vindal Dráma jsem potkala ještě jednou v kavárně Fra Fra na čtení, vystoupení obdobné a s Bohunkou jsem se pak potkala ve Varech, kde jejím hostem na čtení, byl Dali...je to už asi osm let :-)
Přidat komentář a avízovat
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
©

Vítejte na POETIKONU

POETICKÉM LITERÁRNÍM KLUBU

Přihlášení

ztratili jste heslo?

Nejste členy POETIKONu?

Staňte se registrovaným členem a můžete plně využívat webové stránky. Jako registrovaný člen, budete mít řadu výhod! NEZAPOMEŇTE, ŽE REGISTRACE NA WEBU VYUŽÍVÁ COOKIES

facebook_share
twitter_share
google_share
mailto
scrolltop
Novinky z POETIKONu
TOP výběr :©
pozvánka pre moju mamu za sklem Nějaký pitomý kavky o modlitbě Rozsypaný rozinky Zatvrzele mrtvý nihilista S hady a jablky Z jižních per návrat z novších Zločin v ulici Oliho Sahrensena listí Mesto/2 stát na psu sklep stínům déšť splývání
Časová osa návštěv členů
dnes:  Egon Sirka ~ Stinohra ~ Vorona ~